Ochrana osobních údajů

1) Odesláním objednávky v e-shopu Kartonáže TERMIL s.r.o. umístěného na webu https://obchod.obaly-krabice.cz/ a jeho podstránkách, potvrzuje uživatel, že je srozuměn s podmínkami ochrany osobních údajů, že vyjadřuje svůj souhlas s jejich zněním, a že je v celém rozsahu akceptuje.

2) Společnost Kartonáž TERMIL, s.r.o., se sídlem Jasenická 824, Vsetín, 755 01, IČ 28585372zapsaná v Obchodním Rejstříku vedeném Krajským Soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 33177, zpracovává v případě Vaší poptávky kartonových krabic a obalů z vlnitých lepenek ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje:

jméno a příjmení
emailovou adresu
telefon
název firmy
město

3) Jméno, příjmení, emailovou adresu, telefon, název firmy a město je nutné zpracovat pro dokončení objednávky a její úspěšné odeslání, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou společností Kartonáž TERMIL, s.r.o. zpracovávány po dobu jednání mezi Vámi a Kartonáži TERMIL s.r.o., nejdéle však 10 let od Vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

4) Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a ty nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás vymazaní těchto osobních údajů – toto vymazání však bude mít za následek ukončení jednání o poptávce, pokud není poptávka již zpracována,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se na nás obrátit na emailové adrese termil@obaly-krabice.cz nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.